Prosimy Rodziców, którzy zapisali dzieci na dyżur wakacyjny do bialskich przedszkoli o pobranie ze strony internetowej tychże placówek - deklaracji, które należy wypełnić i zeskanowane odesłać drogą mailową. Prosimy o przestrzeganie terminów złożenia deklaracji w poszczególnych przedszkolach. W przedszkolu nr 11 czekamy na deklaracje do dnia 18. czerwca 2020r.

Informujemy, iż zarządzenie z wytycznymi, w pierwszej kolejności powinny uczęszczać do przedszkola, te dzieci, których rodzice oboje pracują.

Deklaracje

KWALIFIKACYJNA ANKIETA EPIDEMIOLOGICZNA

OŚWIADCZENIE RODZICÓW

Danuta Doroszuk-Pieńkosz

Dyżur wakacyjny 2020r - termin zgłaszania dzieci - do dnia 8 czerwca 2020r.

Dziękujemy Rodzicom za terminowe zgłoszenia dzieci na dyżur wakacyjny do bialskich przedszkoli samorządowych.

Przypominamy, iż Przedszkole Samorządowe Nr 11  pełni dyżur w miesiącu sierpniu.

Szczegółowe informacje dotyczące organizacji pracy placówki podczas dyżuru w okresie pandemii, zostaną zainteresowanym rodzicom podane w poźniejszym terminie.

Przedszkola dyżurujące w lipcu 2020r: 3, 6, 7, 17.

Przedszkola dyżurujące w sierpniu 2020r.: 11, 13, 15, 16.