Szanowni Państwo …

Zapisy dzieci do przedszkoli są naturalnym elementem organizacji wychowania przedszkolnego. Poniżej przedstawiamy Państwu informację na temat zasad prowadzonego naboru na rok 2020/2021.

√ Dzieci kontynuujące edukację przedszkolną w dotychczasowym  przedszkolu nie biorą udziału w rekrutacji. Rodzice składają jedynie deklarację o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego, w terminie od 04.02.2020 r. do 21.02.2020 r.

√ Nabór na wolne miejsca w przedszkolu rozpocznie się 2 marca 2020 r. Kandydaci, których rodzice ubiegają się o przyjęcie do przedszkola po raz pierwszy lub których rodzice zdecydują się na zmianę przedszkola, uczestniczą w postępowaniu rekrutacyjnym na rok szkolny 2020/2021 prowadzonym z wykorzystaniem systemu informatycznego.

System zostanie uruchomiony 2 marca 2020 roku o godz. 8.00.

Osoby, które nie mają dostępu do Internetu lub będą miały kłopoty w obsłudze systemu, otrzymają pomoc w przedszkolu.

Postępowanie rekrutacyjne prowadzone jest na wniosek rodzica.

Rodzice będą zobowiązani do podania krok po kroku danych zgodnie z formularzem wniosku i wybrania czterech przedszkoli wg własnych preferencji. Zanim podejmiecie Państwo decyzję, będziecie mogli zapoznać się z pełną ofertą każdego przedszkola.

√ Osobista wizyta w przedszkolu, ale już tylko tym wybranym jako pierwsze, też będzie potrzebna, aby złożyć wypełniony wniosek (wydrukowany z systemu i podpisany) wraz z dokumentami i oświadczeniami potwierdzającymi spełnienie kryteriów do dnia 17.03.2020 r. do godz. 15.00.

Zarządzenie Prezydenta Miasta Biała Podlaska Nr 9/20 z dnia 15 stycznia 2020 r.

Uchwała Nr IV/25/19 Rady Miasta z dnia 28 stycznia 2019 r.

WAŻNE DATY:

Rodzice mają możliwość wprowadzania zgłoszeń kandydatów do przedszkola do

17 marca 2020 r. do godz. 15.00. Po tym terminie system zostanie zamknięty.

7 kwietnia 2020 r. o godz. 13.00 zostanie opublikowana lista dzieci zakwalifikowanych do przedszkola. W okresie od 7 do 15 kwietnia 2020 r. do godz. 15.00 rodzice będą zobowiązani do potwierdzenia woli (przez system elektroniczny z konta dla rodzica  lub bezpośrednio w placówce)  zapisu dziecka do wybranego przedszkola.

W dniu 17 kwietnia 2020 r. o godz. 13.00 zostanie opublikowana lista dzieci przyjętych do przedszkola.

Link do elektronicznego systemu rekrutacji zostanie udostępniony na naszej stronie internetowej przed rozpoczęciem rekrutacji.

ZMIANY W TERMINACH PRZERW WAKACYJNYCH
W PRZEDSZKOLACH SAMORZĄDOWYCH

LIPIEC 2020 - Przedszkole Samorządowe Nr 3, 6, 7, 17

SIERPIEŃ  2020 Przedszkole Samorządowe Nr 11, 13, 15, 16

Zgłoszenia dzieci na dyżur dokonują Rodzice u Nauczycielek poszczególnych oddziałów:

- nie później niż do 30 maja 2020r.

Dyrektor Przedszkola Samorządowego Nr 11 zgłasza listy dzieci do dyżurujących przedszkoli.

Informuję, że rekrutacja do naszego przedszkola na rok szkolny 2020/2021 rozpocznie się na początku marca. Będzie odbywać się przez system elektroniczny Vulcan. Link do systemu będzie dostępny na naszej stronie internetowej. O szczegółowych terminach będziemy informować na bieżąco.

W miesiącu listopadzie w naszym przedszkolu został zorganizowany wewnątrzprzedszkolny konkurs pt."Wszystko co eco"skierowany do dzieci i rodziców. Celem konkursu było upowszechnianie edukacji ekologicznej wśród przedszkolaków oraz możliwość rozwijania twórczości plastyczno-konstrukcyjnej poprzez rodzinne wykonanie pracy.
Konkurs cieszył się wielkim powodzeniem. Wzięło w nim udział 60 uczestników. Powstałe prace przeszły nasze najśmielsze oczekiwania. Jury postanowiło przyznać wszystkim uczestnikom pierwsze miejsce. Dziękujemy wszystkim, którzy podjęli wyzwanie i wzięli udział w konkursie.

Gratulujemy zwycięzcom!!!