Super User
"Chodź opowiem Ci bajeczkę"
 
Pod takim hasłem odbyło się 29.11.2019r. spotkanie dzieci z gr. IV i V,
 z Miejskim Rzecznikiem Konsumentów z  Urzędu Miasta Biała Podlaska
P. Jolantą Marczuk
Pani Rzecznik przeczytała dzieciom książeczkę pt.: "Twoje prawa Konsumencie".
Książeczka napisana została z myślą o najmłodszych czytelnikach. W formie wierszyków przekazane zostały najważniejsze zasady, które powinien znać każdy konsument. Informacje dotyczyły między innymi: zmian zawartej umowy, ceny towaru, zakupu w internecie i na pokazie, odstąpienia od umowy, co zrobić, gdy towar nie jest dostarczony na czas, zasady reklamacji itp.
Były to informacje przydatne nie tylko dla dzieci, ale także dla dorosłych. Dzieci z zainteresowaniem słuchały przekazywanych wiadomości. Na zakończenie spotkania Pani Rzecznik wręczyła każdemu dziecku w/w książeczkę. A dzieci ze swej strony wręczyły podziękowanie i kwiatki.

Kategoria: