Nela

26 marca 2018r odwiedziliśmy Multicentrum w Białej Podlaskiej. Przedświąteczne spotkanie miało dla nas wiele niespodzianek. Poznaliśmy etapy rozwoju kurczaczka, budowę jajka i jego wygląd pod mikroskopem. Lubimy takie atrakcje.

Nela

W miesiącu marcu kilkoro dzieci z grupy IV "Biedronki" wzięło udział w konkursie organizowanym przez BCK EUREKA na stroik, kartkę i pisankę świąteczną. Gratulujemy Poli S. zdobytej nagrody.

Nela

W dniu 20.03.2018r rodzice z grupy IV "Biedronki," podczas warsztatów w przedszkolu wykonali Palmę Wielkanocną, która została wystawiona w konkursie organizowanym przez BCK w Białej Podlaskiej. Palma została nagrodzona- otrzymała III miejsce w kategorii grup zorganizowanych i 100zł. Gratulujemy rodzicom.

Nela

W dniu 05.03.2018r po raz kolejny odwiedziliśmy bibliotekę Barwna. Bardzo lubimy tam zaglądać. Poznajemy nowe zabawy, uczymy się i bawimy. Czekamy na kolejne wyjście.