Danusia
W grupie Misiów 24.01.2018 r. odbyła się uroczystość Dzień babci i Dziadka, kochane wnuczęta zaprezentowały swoje umiejętności. Tańcem, śpiewem wierszykami  z życzeniami i prezentami  oraz słodkim poczęstunkiem sprawiły wielką radość swoim  Kochanym Dziadkom. Wszystkim Babciom i dziadkom życzymy  100 lat.

Krystyna

W ramach współpracy z Biblioteką Pedagogiczną dnia 28.11.2017r dzieci zostały zaproszone do biblioteki.Poznały specyfikę pracy w bibliotece .Pani bibliotekarka zachęciła dzieci do rozmowy na temat ,,szczęścia" na podstawie utworu literackiego ,,O mrówce, która szukała szczęścia". Podczas pogadanki dzieci uświadomiły sobie , czym jest szczęście. Następnie utworzyły ,,drzewko szczęścia", gdzie każde z nich miało możliwość dokonania wyboru obrazka przedstawiającego ich szczęście.