W królestwie jesieni”- 24 października w grupie I „Krasnoludki” odbyły się warsztaty dla dzieci i rodziców. Zabawy z chustą animacyjną, składanie obrazka w całość, zbieranie listków, segregowanie ich do koszyczków oraz przeliczanie–to niektóre formy wspólnej zabawy.

Zadaniem rodzica i dziecka było wykonanie szyszkowego skrzata –łącząc dary lasu z innym materiałem.

Warsztaty rozwijały kreatywność oraz pogłębiły relację rodzic –dziecko.

Wspólnie spędzony czas upłynął w miłej atmosferze.

Od najmłodszych lat uczymy dzieci, aby pamiętały o ważnych uroczystościach w życiu rodziny czy życiu przedszkola, o urodzinach lub imieninach. Równie ważne jest więc Święto Chłopców, które obchodzimy 30 września (my świętowaliśmy je 28.09.2018). Ten dzień był szczególny dla chłopców z grupy "Krasnoludki". Otrzymali przepiękne krawaty oraz życzenia od dziewczynek. Na koniec wszystkie dzieci zostały obdarowane prezentami zakupionymi przez rodziców.