Dnia 14 stycznia 2019r. dzieci z grupy "Krasnoludki" miały swoje uroczyste
"Pasowanie na Przedszkolaka".
Dzieci zaprezentowały część artystyczną: tańczyły, śpiewały oraz mówiły wierszyki.

Uroczystość ta pozwoliła rodzicom, nauczycielkom i dzieciom zintegrować się. Była również świetną okazją do poznania, nabytych umiejętności dzieci.

W role aktorów wcielili się rodzice dzieci z najmłodszej grupy „Krasnoludki”, a podczas sceny finałowej towarzyszyły im także ich pociechy. Zobaczyliśmy wyjątkową interpretację biblijnej opowieści narodzeniu Jezusa Chrystusa oraz wizycie Trzech Króli w stajence.
Rodzicom bardzo dziękujemy za udział w przedstawieniu i ich wielkie zaangażowanie.  Wszyscy będziemy bardzo miło wspominać to przedświąteczne spotkanie.

Dnia 4. grudnia odbyły się zajęcia warsztatowe dzieci z gr. I oraz ich rodziców. Wielką niespodzianką było otrzymanie listu od Świętego Mikołaja.  Wykonaliśmy wszystkie prośby i zadania zamieszczone w liście. Bawiliśmy się w sanie Mikołaja, graliśmy na instrumentach perkusyjnych oraz skonstruowaliśmy dłuuuuuuuuugi łańcuch na choinkę.
Teraz jesteśmy pewni, że Mikołaj odwiedzi nas 6. grudnia w naszym przedszkolu.

W dniu 23 listopada wszystkie dzieci z naszego przedszkola uroczyście obchodziły Światowy Dzień Pluszowego Misia. W naszym przedszkolu obchodzenie tego święta to już tradycja.

Tego dnia dzieci przyszły do przedszkola ze swoimi ulubionymi i kochanymi  pluszakami.
Dzieci, opowiadały o swoich maskotkach, słuchały czytanych przez panie fragmentów książek o niedźwiadkach, nauczyły się wiersza o misiu, bawiły się w starego niedźwiedzia oraz tańczyły z misiami w rytm piosenki „Pokochaj pluszowego misia". Ten dzień wywołał u dzieci wiele uśmiechów i  radości.

Miś jest bardzo ważny dla każdego dziecka. Można go przytulić, a nawet zwierzyć mu się z sekretów. Mamy nadzieję, że to wielkie misiowe przyjęcie zostanie w naszych wspomnieniach na długi czas.