[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but grupa5/2019-03-schronisko-azyl is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.
[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but galeria/2-17-12-goragrosza is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.
[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but galeria/2017-12-caritas is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.
Nela

Serdecznie dziękujemy za udział w zbiórce organizowanej w przedszkolu na rzecz zwierzaczków ze schroniska "Azyl" w Białej Podlaskiej. Grupa V wspólnie z nauczycielem dostarczyła przyniesione dary oraz zwiedziła schronisko. Jeszcze raz DZIĘKUJEMY.

{gallery}grupa5/2019-03-schronisko-azyl{/gallery}

P O D Z I Ę K O W A N I E

WSZYSTKIM KTÓRZY WSPIERALI NAS
W AKCJI „ZBIERAJ KARTRIDŻE RATUJ KONIE"
W ROKU SZKOLNYM 2012/2013

- D Z I Ę K U J E M Y -

RODZICOM, DZIECIOM I PRACOWNIKOM PRZEDSZKOLA ORAZ INSTYTUCJOM
I OSOBOM PRYWATNYM

DZIĘKI WAM SZCZYTNY CEL ZOSTAŁ OSIĄGNIĘTY ORAZ ZDOBYLIŚMY III MIEJSCE W POLSCE !!!
POD WZGLĘDEM ILOŚĆI ZEBRANYCH KARTRIDŻY!!!
- 881 sztuk

W TYM II MIEJSCE POD WZGLĘDEM ILOŚCI KARTRIDŻY PRZYJĘTYCH DO RECYKLINGU !!!

- 369 sztuk
(Z OGÓLNEJ LICZBY ZEBRANYCH KARTRIDŻY)

W II Edycji Programu udział wzięły 233 placówki oświatowe
z całej Polski.