Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów galeria/2-17-12-goragrosza oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów galeria/2017-12-caritas oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Nela

Serdecznie dziękujemy za udział w zbiórce organizowanej w przedszkolu na rzecz zwierzaczków ze schroniska "Azyl" w Białej Podlaskiej. Grupa V wspólnie z nauczycielem dostarczyła przyniesione dary oraz zwiedziła schronisko. Jeszcze raz DZIĘKUJEMY.

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów galeria/2-17-12-goragrosza oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

{gallery}galeria/2-17-12-goragrosza{/gallery}

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów galeria/2017-12-caritas oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

{gallery}galeria/2017-12-caritas{/gallery}

P O D Z I Ę K O W A N I E

WSZYSTKIM KTÓRZY WSPIERALI NAS
W AKCJI „ZBIERAJ KARTRIDŻE RATUJ KONIE"
W ROKU SZKOLNYM 2012/2013

- D Z I Ę K U J E M Y -

RODZICOM, DZIECIOM I PRACOWNIKOM PRZEDSZKOLA ORAZ INSTYTUCJOM
I OSOBOM PRYWATNYM

DZIĘKI WAM SZCZYTNY CEL ZOSTAŁ OSIĄGNIĘTY ORAZ ZDOBYLIŚMY III MIEJSCE W POLSCE !!!
POD WZGLĘDEM ILOŚĆI ZEBRANYCH KARTRIDŻY!!!
- 881 sztuk

W TYM II MIEJSCE POD WZGLĘDEM ILOŚCI KARTRIDŻY PRZYJĘTYCH DO RECYKLINGU !!!

- 369 sztuk
(Z OGÓLNEJ LICZBY ZEBRANYCH KARTRIDŻY)

W II Edycji Programu udział wzięły 233 placówki oświatowe
z całej Polski.