Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów grupa4/2018-06-dyplom oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów grupa5/2018-04-nutki oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów grupa5/2018-05-konkursmiedzynarodowy oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów grupa5/2018-03-sukcesygrafiki oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów grupa5/2017-12-michal oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów grupa5/2017-12-konkursmagdy oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów grupa5/2017-11-konkurs6 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów grupa5/2017-11-konkurs-piesni oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów grupa4/2018-06-dyplom oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

{gallery}grupa4/2018-06-dyplom{/gallery}

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów grupa5/2018-04-nutki oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Troje dzieci z grupy "Pszczółki" wzięły udział w międzyprzedszkolnym konkursie piosenki z bajki animowanej pt. "Bajkowe nutki".

Miło nam jest oznajmić, że Zosieńka zajęła II miejsce!!!!BRAWO!!!laughing

{gallery}grupa5/2018-04-nutki{/gallery}

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów grupa5/2018-05-konkursmiedzynarodowy oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Przedszkole Niepubliczne „Jagódka” w Bydgoszczy jest organizatorem konkursu grafiki komputerowej na temat „POCZTÓWKA Z  MOJEJ WYMARZONEJ PODRÓŻY”, który przeznaczony jest dla dzieci w wieku 5 i 6 lat. Celem konkursu jest rozwijanie zainteresowań zabawą i pracą z komputerem, rozwijanie wyobraźni, kreatywnego myślenia oraz zachęcanie dzieci do twórczości w formie graficznej a także prezentowanie jej szerszemu gronu odbiorców.

Nasze przedszkolaki zostały laureatami konkursu:

Madzia II miejsce

Ewcia wyróżnienie

{gallery}grupa5/2018-05-konkursmiedzynarodowy{/gallery}

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów grupa5/2018-03-sukcesygrafiki oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Magdalena Szmydka oraz Ewa Stężała zajęły pierwsze miejsce w ogólnopolskim konkursie grafiki komputerowej zorganizowanym przez

Przedszkole Nr 12 w Koszalinie.

Gratulujemy!!!

{gallery}grupa5/2018-03-sukcesygrafiki{/gallery}

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów grupa5/2017-12-michal oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Michał Kulpa z gr. V "Pszczółki" zdobył nagrodę w konkursie recytatorskim "Wierszobranie" organizowanym przez BCK Klub "Eureka".
Michałek zaprezentował wiersz pt. "Paweł i Gaweł".
GRATULUJEMY!!!

{gallery}grupa5/2017-12-michal{/gallery}