Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów grupa5/2018-05-konkursmiedzynarodowy oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Super User

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów grupa5/2018-05-konkursmiedzynarodowy oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Przedszkole Niepubliczne „Jagódka” w Bydgoszczy jest organizatorem konkursu grafiki komputerowej na temat „POCZTÓWKA Z  MOJEJ WYMARZONEJ PODRÓŻY”, który przeznaczony jest dla dzieci w wieku 5 i 6 lat. Celem konkursu jest rozwijanie zainteresowań zabawą i pracą z komputerem, rozwijanie wyobraźni, kreatywnego myślenia oraz zachęcanie dzieci do twórczości w formie graficznej a także prezentowanie jej szerszemu gronu odbiorców.

Nasze przedszkolaki zostały laureatami konkursu:

Madzia II miejsce

Ewcia wyróżnienie

 

{gallery}grupa5/2018-05-konkursmiedzynarodowy{/gallery}

Kategoria: