Super User

"Żyrafa na Hawajach"

Żyrafa Zuzanna wybrała się samolotem na Hawaje. Gdy dotarła na miejsce odrazu poszła się kąpać. Potem skakała na trampolinie tak mocno, że zrobiła się dziura
i Zuzanna spadła na ziemię. Żyrafa postanowiła zrobić sobie dom z liści i drzew. Potem poszła na huśtawki. Usłyszała piosenkę "Gangam Style" i zaczęła tańczyć. Tańcowała do świtu tak mocno, że spadły jej baletki. Od głośnej muzyki spadały kokosy z drzew uderzając Zuzannę w głowę. Zakręciły się jej gwiazdki w oczach. Na nieszczęście żyrafy zaczął padać deszcz, więc założyła płaszcz przeciwdeszczowy. Zuzanna miała dość swoich przygód i wróciła do zoo. Spotkała się ze swoimi przyjaciółmi i rodziną. Opowiedziała im o swoich przygodach, które nie zawsze były fajne. Mówiła, że najlepiej jest być w domu. Żyrafa Zuzanna i jej rodzina żyli długo i szczęśliwie.