Nela

A tak "Pszczółki" Swiętowały Dzień Rodziny. Wierszyki, piosenki, prezenty, kiełbaski, zabawy, radość, śmiech, szczęście. To wszystko i jeszcze trochę.Niezapomniane chwile.

Nela

W dniu 22.05.2019r odwiedziliśmy Komendę Miejską Państwowej Straży Pożarnej. Tyle sprzętu na oczy, nigdy chyba nie widzieliśmy. Panowie strażacy to prawdziwi bohaterowie. Dziękujemy im, że spieszą zawsze z pomocą.

Nela

W dniu 04.04.2019r dzieci z grup III, IV i V odwiedziły Szkołę Muzyczną I i II st. im. F.Chopina w Białej Podlaskiej. Wysłuchały koncertu muzycznego w wykonaniu uczniów owej szkoły, poznały nazwy i brzmienie instrumentów oraz zasady zachowania podczas koncertów. Muzyka zrobiła na dzieciach duże wrażenie. Czekamy na  nowych artystów.

Nela

Dzieci z grupy V przygotowały i przedstawiły inscenizację, społeczności przedszkolnej pt "Strach i praca". Przedstawienie było piękne, a stroje dzieci zachwycały każdego. Dziękujemy rodzicom za pomoc.

Nela

3.04.2019r podczas warsztatów z rodzicami i dziećmi, wspólne została zrobiona palma wielkanocna, która weźmie udział w konkursie podczas jarmarku wielkanocnego w Białej Podlaskiej. Trzymamy kciuki.