Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?    Cyberbezpieczeństwo AKCEPTUJĘ

Ela

Ruszamy z kolejną edycją Góry Grosza!

Drodzy Rodzice oraz dzieci, serdecznie zachęcamy do udziału w akcji na rzecz Towarzystwa Nasz Dom.

Naszym zadaniem jest... przeszukanie wszystkich zakamarków szuflad i kieszeni oraz wrzucenie odnalezionych grosików do naszego pojemnika znajdującego się w holu przedszkola. Zgromadzone środki, poprzez Pocztę Polską, trafią do Towarzystwa, gdzie będą przekazane m.in. na wsparcie psychologiczne dzieci, programy stypendialne oraz pomoc rzeczową.

Akcja trwa do 28.02.2023r.

Pamiętajmy! Jeden grosz czyni różnicę! 

XXIII EDYCJA AKCJI GÓRA GROSZA | Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 5 z  Oddziałami Integracyjnymi i Specjalnymi w Sosnowcu: Zespół Szkół  Ogólnokształcących nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi i Specjalnymi w Sosnowcu