Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?    Cyberbezpieczeństwo AKCEPTUJĘ

Milena

"Listonosz"

 Przez ulice długie, od samego rana,

idzie pan listonosz, torbę ma wypchaną.

Czy pogoda, czy dzień mglisty

pan listonosz nosi listy.

Stuku-puku – proszę wpuście listonosza.

Pan listonosz listy niesie, nie pomyli się w adresie.

Maria Terlikowska

W piątek 21.10.2022r. grupa "Biedronek" dzięki uprzejmości UP Biała Podlaska 1 odwiedziła siedzibę Poczty Polskiej na Placu Wolności. Celem wycieczki było zapoznanie z instytucją poczty i pracą listonosza. Dzieci poznały zakres usług pocztowych, zadania jakie spełnia ten urząd w naszym życiu oraz dowiedziały się jak potrzebna i odpowiedzialna jest praca listonosza. Dzieci wysłały własnoręcznie wykonane kartki pocztowe, a stemplowanie, sortowanie listów sprawiło im wiele radości.