Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?    Cyberbezpieczeństwo AKCEPTUJĘ

Ela

        Narodowym obchodom Święta Niepodległości od kilku lat towarzyszy akcja organizowana przez Ministerstwo Edukacji i Nauki „Szkoła do hymnu”. Nasza placówka włączyła się w przebieg tej akcji. Oprócz uroczystej akademii przygotowanej przez dzieci z oddziału zerowego, symbolicznie o godzinie 11:11, dzieci odśpiewały "Mazurka Dąbrowskiego”. Wychowawczynie zadbały o wyjątkowy nastrój podczas wydarzenia, eksponując kolory i symbole narodowe. Pięknym podsumowaniem uroczystości, było wykonanie tańca ludowego "Maryneczka".

       Z tego miejsca, serdecznie dziękujemy za obecność mediom- serwisowi informacyjnemu

 Radiu Biper Biała Podlaska oraz Panu Bartłomiejowi Sawickiemu, za przygotowanie materiału foto i wideo.

Zapraszamy do obejrzenia relacji z uroczystości!

https://www.youtube.com/watch?v=-ALnwDFk7uo