Dnia 22.03.2021 roku nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu plastyczno- technicznego:
            ,,Dziecięca moda z odpadów śmieciowych- czas na recykling".
   Organizatorami konkursu były nauczycielki : Krystyna Pugacewicz i Bożena Szubarczyk
z  Przedszkola Samorządowego nr 11 w Białej Podlaskiej.
Na konkurs wpłynęło 41 praz z 7 bialskich przedszkoli. Prace oceniała specjalnie powołana komisja konkursowa, która miała bardzo trudne zadanie. Wszystkie prace były bardzo pomysłowe, pracochłonne i widać w nich było wielkie zaangażowanie. Jednak uwzględniając kryteria zawarte w regulaminie konkursu spośród wszystkich prac  komisja wybrała i nagrodziła 7.

Laureaci konkursu:
I miejsce: Wiktor Andrusiuk P. S . nr 13
II miejsce: Natalia Olędzka P. S. nr 16
III miejsce: Szymon Łuciuk P. S. nr 7

Wyróżnienia:
1. Julia Zmińczuk P.S. nr 10
2. Aleksandra Dziewa P. S. 14
3.Katarzyna Derlukiewicz P. S. nr 13
4. Marika Romanowska P. S. nr 17

Gratulujemy wszystkim dzieciom, które wzięły udział w konkursie. Wielkie uznanie przesyłamy również paniom i rodzicom, którzy wykazali się wielką kreatywnością i smakiem plastycznym w projektowaniu i wykonaniu strojów
Wszystkie dzieci biorące udział w konkursie zostały nagrodzone upominkami, a laureaci nagrodami rzeczowymi.

Elżbieta Lemieszek