Na Rodzinnym Ogrodzie Działkowym kwitną tulipany, które nasze przedszkolaki sadziły jesienią. Poprzez te działania włączyliśmy się w Ogólnopolską Akcję Edukacyjno – Charytatywną „Tulipany Mocy”, dotyczącą dzieci z dystrofią mięśniową. Ma ona na celu zwiększyć wiedzę na temat dystrofii mięśniowej oraz zwrócić uwagę i uwrażliwić społeczeństwo na to, że żyją wśród nas osoby z tą chorobą.

Dziś 07.05.2021r. przyszedł dzień, by wziąć "Tulipany Mocy" do swoich domów.

Dziękujemy dzieciom i ich Rodzicom za włączenie się w akcję charytatywną.

Razem uzbieraliśmy 180zł.

Przesyłam moc uścisków!!!

ŚWIATOWY DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA - Gminna Biblioteka Publiczna w WilamowicachCałowanie emoji GIFy - 42 animowane emotikony za darmo

Dzień Ziemi w przedszkolu

Co roku 22 kwietnia, na całym świecie obchodzone jest wyjątkowe święto – Międzynarodowy Dzień Ziemi. W tym ważnym dniu powinniśmy wszyscy, choć przez chwilę pomyśleć o planecie, na której żyjemy i o otaczającej nas przyrodzie.

Nasze przedszkolaki także uczą się, jak żyć ekologicznie. Razem zastanawialiśmy się jak chronić nasz wspólny dom – Ziemię, jak pomóc naszej planecie, aby ten wspólny dom stał się czysty, zdrowy i piękny. Tegoroczne obchody odbyły się pod hasłem: ,,Choć przedszkolak nie jest duży, to przyrodzie wie, jak służyć”.

Radosnych Świąt Wielkanocnych, stołu suto zastawionego tradycyjnymi potrawami, przy którym nie zabraknie nikogo
bliskiego Twemu sercu. Ale przede wszystkim niech w tym podniosłym dniu zagości w Waszych sercach Zmartwychwstały
Jezus Chrystus
i napełni je wiarą, miłością i pokojem.
By te święta były nie tylko czasem wytchnienia
i odpoczynku, ale przede wszystkich duchowej odnowy.

Dzieciom i Rodzicom

życzą
Panie z grupy III "Misie"